Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
haber
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD
Ana sayfa

HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

Çin HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD Sertifikalar
Çin HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD Sertifikalar
Good quality and reasonable price. Wish your company business better and better.

—— Micheal

Nice service will get nice achievement, come on guys!

—— John

Ben sohbet şimdi

HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD
Company Appearance Company Activity Company Hall Company Appearance Company Meeting Technology Department Company Square Motorcade Motorcade
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : ÇİN JINGGONG
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : >30million
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 20% - 30%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

一, Başkan'ın Notu

Hangzhou Özel Otomobil Co Ltd, kurumsal gelişim dalgasında pazarın en üst ve en düşük seviyelerini deneyimlemekte ve "Pragmatik ve Yenilikçilik" kurumsal kültürünü sergilemektedir. Özel araç tadilat endüstrisinden akıllı özel ekipman endüstrisine kadar, teknoloji tarafından başlatılan, piyasa tarafından yönlendirilen ve sürdürülebilir ve sağlıklı gelişimi için rekabet gücünü güçlendirmek için kültüre itilen yenilik endüstrisi gelişiminin yeni bir yolunu yürüdü.

Hangzhou Özel Otomobil Co Ltd, "Önce Halk, Teknoloji Artı Şirketi, Dürüstlük ve Kazan-Kazanma İşbirliği" konseptine ve "Uzmanlık Başarılı Olurken Sektör Uzmanlığı Çalışması" nın şirket ruhuna bağlı yeni bir tarihi aşamada duruyor "Çin'in enerji tasarrufu ve çevre koruması politikasına yakından bağlı kalacak, iyi bir marka yaratma ve mükemmel koruma kalitesini gösterme çabası göstererek enerji koruma ve çevre koruma topluluğuna katkıda bulunma katkısı olacaktır.

Geleceği görmek, tutkulu ve güven dolu. Hangzhou Özel Otomobil Co Ltd daha refah olmak için tüm sektörlerden insanlarla işbirliği yapmak istiyoruz.

Marka: OLE_LINK8 '> "Sektördeki Uzmanlık Çalışması, Uzmanlık Başarısı", Çin'in enerji tasarrufu ve çevre koruma politikasına çok yakından bağlı kalacak, iyi bir marka yaratma ve mükemmel bir kaliteyle bir toplum oluşturma katkısı sağlayacak çabalar gösterecektir Enerji tasarrufu ve çevre koruma.

Hangzhou Özel Automobile Co, Ltd二, Kavram

1, Şirket Kavramı: İnsanlar Önce, Teknoloji Artı Şirketi, Dürüstlük ve Kazanmak-Kazanmak İşbirliği

2, Corporation Vizyonu: İhtisas ekipman imalatı sanayi üssü kurmak ve güçlü rekabet gücü olan bir marka şirketi olmak

3, Kurum Misyonu:

Ekipman imalat sanayi canlandırmak için, piyasa ekonomisi;

Güvenilir, güvenilir, yeşil ve çevre koruması için özel ekipman temin etmek.

4, Kurumun Temel Değeri: İmkânsız hale getirmek için işe konsantre olmak insana dürüst olmakla birlikte yalnızca başkalarını taşıyabilen kendimizi taşır.

İşe yoğunlaşmak - her hedefi, projeyi ve süreci yalnızca başarısızlıklar için mazeret yerine başarı yollarını aramaya yönelik olarak tedavi etmek için vicdanlı olmak, nihai olarak imkânsız hale gelir.

5, Şirket Ruhu:

Endüstri Uzmanlığı Uzmanlık kazanırken gayret

Endüstri Uzmanlığı Çalışkanlık-Çalışkan çalışma isteği ve Asla Çıkmak zorunludur ve problemleri çözmek ve üstün tekniklerle yeni başarılar yaratmak için kurumsal gelişim yönünde soruların yanıtlarını aramaktadır.

Her şey, proje ve ürün için uzmanlık başarısı - Odaklanma ve Asla Tatmin Edilmeme Çalışma Ruhu gereklidir. İyi planlanmalı ve mükemmel olabilmek için her ayrıntıda yeterli işi yapın.

三, Şirket Profili

Çin'de mükemmel bir grup olan Hangzhou Özel Otomobil Co Ltd, Çinli özel şirketlerin (ÇIN JINGGONG) TOP500'ü, 2003 yılında Hangzhou Xiasha Ulusal Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi Komitesi tarafından tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş şirketidir. Ağırlıklı olarak araştırma, üretim ve köprü muayene araçları, basınç tankı (LNG basınçlı kap dahil) ve ortak basınç tankı, akıllı Stereo Garaj ve entegre robot uygulama ekipmanı özel araçlar satan içeren büyük bir şirkettir. Ayrıca, ithalat ve ihracat yetkisine ve ürün leasingine hakkı da sahiptir.

150 milyon RMB kayıtlı sermaye ve 100 dönüm üzerinde bir alanı kapsayan, 39 bin metrekare modern fabrika, yaklaşık 10 metrekarelik teknoloji inkübasyon kapsamlı bina ve personel daire ve 260'dan fazla çalışanı bulunmaktadır. On yılın üzerinde çaba harcayarak, uzman ekipman endüstrisinde tanınmış bir imalat şirketi haline geldi ve Zhejiang Eyaleti'nde Key Recommended Enterprise, İhtisas Ekipman Güvenliği Yönetimi İleri Şirketi, Kemik İşletmesi gibi Ulusal yüksek teknoloji kurumsal şirketler gibi onur dizisi kazandı. Hangzhou Xiasha Ulusal Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi, Hangzhou Markalı Ürün ve Seçkin Personel Ana Sayfası. Şirket, Çin Otomobil Üreticileri Birliği (CAAM) konsey üyesidir.

Yeni duruma göre, Hangzhou Özel Otomobil Co Ltd, "Yüksek teknolojiyi sanayileştiren ve alan endüstrilerini ilerleten" kalkınma stratejisi ile uzmanlaşmış makine endüstrisinin Ar-Ge ve sermaye yatırımına konsantre olacak ve çalışanların "Önce insanlar ve personel üretiyor" kavramını seçecek Kurumsal müreffeh "olarak nitelendirerek, Çin'de özel makine endüstrisinin ünlü bir markasını inşa etmeyi ve şirketin kendisi ve toplumu için daha fazla değer yaratmak için bir sanayi üssü kurmayı amaçlıyor.

İletişim bilgileri
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Serena Liu

Tel: +86-571-86875791

Faks: 86-571-86721817

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)