Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
iyi kalite Köprü Muayene Kamyonu satış için
iyi kalite Köprü Muayene Kamyonu satış için
Good quality and reasonable price. Wish your company business better and better.

—— Micheal

Nice service will get nice achievement, come on guys!

—— John

Ben sohbet şimdi

HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD
Company Appearance Company Activity Company Hall Company Appearance Company Meeting Technology Department Company Square Motorcade Motorcade

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : ÇİN JINGGONG
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : >30million
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 20% - 30%

Ürün hizmetleri amacı: Hizmet amacımız, müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmek, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü çabayı gösterdik. Kullanıcının ihtiyaçlarına göre tatmin mallarını araştırma ve geliştirme, müşteri memnuniyeti projesini uygulamak, şirketimizin hayatta kalma temelini oluşturan müşteri memnuniyeti hizmetlerini sunmaktır.

Hizmet Süreci: Müşteriye mükemmel bir satış öncesi, satış sonrası satış sonrası hizmet sunacağız.

1. Ön Satış: İstişare için ayrıntılı olarak cevap vereceğiz;

2. Satış: Ürünü satın aldığınızda gerekli ürün bilgilerini sağlayacağız;

3. Satış Sonrası: Bir sorununuz olduğunda size yardımcı olacak uzmanlara sahibiz. Firmamız, herhangi bir sorun, bakım ve değiştirme için en hızlı zamanda olay yerine gelen zorlu acil servis ekipleri, yerinde deneyimli mühendisler ve üst düzey teknisyenler kurmuştur. Ürünü satın aldıysanız, sorunlarınız veya olağandışı koşullar yaşadıysanız, Alan satış elemanına yansıyabilir veya doğrudan müşteri hizmetleri hattımızdan şikayet edebilir, e-posta ya da faks yoluyla bize yazabilirsiniz. Size tatmin edici bir cevap vermek için derhal ilgileneceğiz. Müşteri ihtiyaç duyduğumuz personele, asıl ihtiyacına göre telefona veya kapıdan kapıya çözüm de verilebilir.

Bir daha fazla servis, uygun olmayan kullanım nedeniyle garanti süresi veya doğal çevrenin bize sunduğu ücretsiz onarım, tamir malzemeleri ve aksesuarları sadece maliyet fiyatından tahsil edilir.

İletişim bilgileri
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Joshua

Tel: 86-571-86875791

Faks: 86-571-86721817

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)